WordPress Ücretsiz Nakliye Teması

0
414
views

WordPress Ücretsiz Nakliye Teması

Merhaba Arkdaşlar  bu site ücretsiz olsada nakliye  sitenizi baştan aşaya 500 TL gibi komik bir rakama yapıyoruz. Domain , Hosting , Tema , Tasarım Hepsi içinde Siz değerli müşterilerimizin memluniyeti için sitelerimizi günlük , haftalık ve aylık olarak yedek alıyoruz. Sunucularımız ddos korumalıdır. Herhangi bir sorunda yaşamazsınız. Yazdim oldu ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Warez temadan uzak durun. Sebebi Warez temalarda mutlaka bir açık vardır bunu  paylaşan her kim ise mutla bi yerine kod koymustur. siteniz yükselişe googlede  belli bir yere geldiğinde mutlaka sizenize ya hack yada cin virüsü veya daha kötü şeyler bılaşa bilir. o yüzden en iyisimi siz işi bilen profesyanel firmalardan bu hizmeti alınız bugünün şartlarında 500 TL cok büyük bir para değildir. Googlede Seo çalışmlarıda yanında almanızı şiddet ile öneriyoruz. gelin sizi ele güne reklam ederlim medya sektöründe 10 yıllık tecrübe ile bu işin içindeyiz. Piyasadaki vurkaç dolandırıcılara dikkat edelim.

 

Bu sitenin demosunu ve resimlerini altta linkte paylaşacağım uygun görürseniz bize 0542 585 77 09 veya erdoganertin@gmail.com email adresinden ulaşa bilirsiniz unutmayın her zaman kaliteli hizmet arıyorsanız. işinin hakkını veren dürüst firmalarla çalışın. ucuz etin tadı yaman olur diye ata sözü vardır. daha uyguna daha ucuza yaptıracağınız sitenizin garantisi yoktur. senelik 150 TL domain host parası vereceksiniz ayrı yetten goooglede reklamlarda sizi ilk sırada cıkarıyoruz. yazdım oldu ekini bu işi en iyi bilen profesyonel ekiptir.

DEMO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here