Uyuşturucu Maddelerin Erkekler üstünde etkisi nasıl olur.

0
1607
views

Uyuşturucu Maddelerin Erkekler üstünde etkisi nasıl olur.

Eski bir bağımlı ile bu konu hakkında detaylı bir şekilde konuştum fikir alış verişi yaptım. Erkekler uyuşturucuyu neden kullanma ihtiyacı duyarlar. Neden bu madde bağımlığı bu çok yaygın , neden ilk okul önlerine kadar düştü hepsi hakkında konuştuk.

Madde bağımlılığı çoğu erkek kafasını rahatlatmak için içtiğini ve cinsel isteklerini karşılamak için ayık kafa ile yapamadığını madde kullanarak cesrat , öz güven , ereksiyon vb.  işleri madde kullanarak daha kolay hala getiriyormuş. Abimin dediğine göre hepsi hikaye diyor yalan yanlış uydurma şeyler millet kendi kafasından bir seneryo yazıyor ve o seneryo ya inanmak istiyor. Alında gerçek olan uyuşturucu madde ereksiyon olayını bitirir. maddeyi kulanmadan önce aklından ne geçerse onu yaparsın örnek verecek olursan dans etmek istiyorsa dans eder. sex yapmak istiyorsa sex yapar, kendini tribe sokmak istiyorsa zombi vb.. şeyler görür yani herşey kafada biter.

Kimi arkadaşlarımız kafasını dinlemek ister kimi arkadaşimiz uyuşturucu içip dans etmek ister kimi arkadaşımız da sex yapmak ister. diye devam eden abi miz. Kristal denilen lanetten herkez in uzak durmasını söyledi. Kristal dediğiniz içki  Metamfetamin dediğimiz uyuşturucunun en zararlısı en kötüsü dür zengin içeceğidir. bunu için kesinlikle bu bağımlılıktan kurtulamaz.Karısı kızını satar yine gider onu içer. gençlere de uyarı yapmadan geçemeyeceğim kesinlikle bu maddeyi kullanmayın 2 sene aralıksız içerseniz ölüm kaçınılmaz, 1 sene kesintisiz içerseniz dişleriniz dökmeye başlar. zehri vücuttan çıkarma çok zordur. Bunu savaşta maddeyi ingilizler savaşta uyumamak için içiyorlarmış.

Biz şekerin kafası uzun sürsün ayık kalalım diye içiyoruz kendimize vücudumuza verdiğimiz zararı bilmiyoruz. ama dediğim gibi bu madden arkadaşlarımız uzak dursun diye abimiz zamanin en büyük torbacısıydım kendi oğlumu uyuşturucuya kurban verdikten sonra ne sattım ne içtim bundan böyle bunu kullan genç gördüm mü sebebsiz dövüp ailerine haber ediyorum ben çocuguma sahip cıkamadım onlar çıksın diye.

Son olarak erkekler üstünde hiç cinsel etkisi yok diyen abimiz bunu kendilerine dert etmesinler sex için böyle bir maddeye bılaşmasınlar gerek yok allah bize yeteri kadar yetenek vermiş gerisi sapıklıktır. Kendilerini uyuşturucu madde kullanmak için bahane aramasinlar kimseyi örnek almasınlar . örnek olsunlar kullanmayarak kafa dınlemek istiyen alsın çoluğunu cocugunu cıksın dışarı temiz havaya yatsın uzansın hem kendisi hem ailesi rahat etsin kafa dinlesin  şaçma sapan maddeler kullanmasın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here