Ücretsiz Apart Teması WordPress

0
552
views

WordPress Apart Teması Tema Cep telefonu uyumludur. Rezarvasyon kısmıda mevcuttur bütün yazılımları kendimiz tarafından kodlanmış geliştirimiştir.  Aydında Hizmet veren yasemin suite bu temayı 500 TL gibi komik bir rakama kurduk en ucuz tasarım en ucuz host bizde yapmanı gereken bizimile iletişime geçmek.

Neden biz ;

Cünki biz yaptığımız her işi titizlik ile yapıyoruz sizi ele güne reklam ediyoruz. Yakında bircok projemiz ile sizlerleyiz ve dahada olmaya devam edeceğiz. aydın halkına yeni reklam yüzü ile hizmet vereceğiz. Tema Seo uyumludur ve seo hakkında ince bilgileri sizlere veririz tasarımcı arkdaşlar warez temalardan uzak durun ileride emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız warez kullanmayın mutlaka içinde sakli ekli dosyalar vardır.

Göremediğiniz zaman bu sizin zararınıza olur. Herzaman dikkat edilmesi gerekenler kopya içerik vb sitelerinize sokmayın google adwords ile sirkenizi daha ileriye götürün sizlere daha güzel bir ortamda çay içmek için ofisimize bekliyoruz. internet ödemeleri banka havalesi ile kabul edilir. Kredi kartı kesinlikle gecerli değildir.

Ödeme yapıldıktan 24 saat sonra en genç 48 saat te sitenizi teslim ederiz. Host Domain firmamıza aittir. Yazım oldu ekibi olarak sizleri aramızdan görmekten mutluluk duyarız.

TEMA ÖN İZLEME

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here