Şiddet Gören kadınlar boşanmak için baro size avukat ücretsiz olarak atıyor.

0
326
views

Şiddet Gören Yetim kadınlar boşanmak için baro size avukat ücretsiz olarak atıyor. Bunu biliyor muydunuz.

Son yıllarda artan kadına şiddet olaylarında bazı kadınlar halen daha nasıl boşanacağım diye kara kara düşünüyor. Eğer sorunlarınızı çözemezseniz en son care ise boşanmak siz bu makaleyi güzel okuyun. Devlet size adli yardım yapıyor bu yardımdan hiç bir ücret vermeyerek faydalana biliyorsunuz. Adliye Yardım için gerekli olan belgeler şunlardır.

Türkiye barolar birliğine müracaat ederek  şahsınıza avukat istiyorsunuz. Sadece maddi durumunuz iyi olmadığını belirten güzel bir dilekçe yazarak barolar birliğinden ücretsiz avukat talep edebilirsiniz. Ne yazıkki insanlar en ufak birşeyden para çikardığı için arzu halcilerde bu durumu kendilerine çıkar sayıp 50  – 100 TL gibi rakamlar istemekte bunlara bunlara gerek yok. Artık  çağımız internet çağı size gereken tek şey google den  Google ‘la ‘‘Boşanmak için barodan ücretsiz avukat” yazmak yeterli olacaktır. zaten sitemizde dilekçe öğren eyini yayınlayacağız. Kadınlar sizlere kendini kul köle yapan varlıklardır. Dövmek için değil sevmek için onlarla evlenin.  Barodan talebiniz olumlu olursa hemen sizden noterden vakelet ücreti isteyecekler onu mecbur en baroya avukata vekalet vereceğiiniz için sadece o masraf cebinizden çıkacaktır.

Umurım bu bilgiler sizin işinize yarar unutmayın bugün karısını döven yarın elden ayaktan düştüğünde o dövdüğün kadın sana bakacak ve o zaman yaptığından utanacaksın.

Gerekli Evraklar:
1-)Muhtardan Alınacak fakirlik belgesi
2-)İkametgah Belgesi
3-)SGK hizmet Dökümü (Kaldıkı Zaten çalışıyor iseniz kolay kolay avukat atanmıyor,en azından ben bu seçenek yüzünden kaybettim)

(Buraya Bulunduğunuz Şehrin Barosunu Yazıyorsunuz)

ADLİ YARDIM BÜROSU BAŞKANLIĞI’ NA

    Avukatlık ücretini ve diğer yargılama giderlerini karşılama olanağım bulunmadığından, Avukatlık Yasasının 176-181. maddeleri gereğince hukuki sorunlarımın halli için Avukat görevlendirilmesine, saygılarımla arz ve talep ederim.

1- ADRES VE TELEFON                                         :

2- ESAS NO                                                             :

3- MALİ DURUM BEYANI                                       :

4- DAVANIN KONUSU                                            :

İsim- İmza

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here