Penis Büyütme Egzersizleri

0
2539
views
gerçek penis büyütme yöntemleri

Penis Büyütme Egzersizleri

Merhaba Arkadaşlar Bir çok doktor ve profesörler  imkansız desede bunu her hangi bir ilaç kullanmadan aydı 2 cm kadar büyütmek mümkün önemli olan egzersizleri doğru ve bıkmadan günde yarım saatinizi ayırarak yapın deneyin. Bu işlemler için  ücretli eğitim videosu adan arkadaşlar var ama ben size bunu ücretsiz olarak sunuyorum aşağıda söylediğim hareketleri yapmadan önce önceliğimiz odaklanma. Söylediklerimi tek tek yaparsanız sadece 30 gün boyunca 30 dakikanızı almaz şimdi başlıyoruz.

  1. Şimdi penisinizi dibinden sımsıkı tutun avucunuz ile sıkın bütün gücünüz ile sonra derin nefes alarak nefesiniz bitene kadar sonuna kadar nefesinizi bırakın  ve dibindeki hareketi avucunuzda bu işlem sonunda hissedeceksiniz .. hissettiğiniz zaman hareketi doğru yapmışsınız anlamına gelir .
  2.  Şimdi penisinizi asılarak ilk önce sağa doğru kendi ekseni etrafında çevirin. bu işlemi yaklaşık 50 defa yapın yani kendi ekseni etrafında 50 defa çevirin.
  3. Şimdi Aynı işlemi asılarak tekrar sol tarafa çevirin ve tekrar 50 liye kadar sayın. belki size saçma gele bilir ama dediklerimi harfi harfine yapın ..
  4. Bu işlemler bittikten sonra zaten göreceksini damarlarınız şişecek ve penisiniz sertleşecek. o yüzde 1 2 dakika dinlenin.
  5. Dinlendikten sonra ilk önce sağ bacağınıza sonra sol bacağınıza penisiniz tekrar sıkı tutarak 30 yada daha fazla vura bilirsiniz Taki sertleşme hissedene kadar 30 sağ bacağa 30 sol bacağınıza vurun.

Yukarıdaki bu işlemler tekrarlayarak 3 set yapın ve 30 gün içinde ara vermeyin eğer faydalı olursa aşağıda yorumlarda bize yazın .. atalarımızın dediği gibi azim ile yapılan her işin sonunda illaki bir sonuca varırsınız. Ben dahil olmak üzere bu yöntem ile bir çok arkadaşıma tavsiyem ile sonuca biz vardık .. sizde büyük bir horoza sahip olmak istiyorsanız dediklerimizi harfiyen yapın şimdiden size kolay gelsin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here