Kadınların İlk Buluşmada Yaptığı Hatalar

0
287
views

Yıllardır beklediğiniz beyaz atlı prensinizle bir buluşma ayarladınız ve çok heyecanlısınız. Heyecanınızı anlıyoruz. Ama biraz sakinleşin ve anlatacaklarıma kulak verin.

İlk olarak gergin, heyecanlı biriyle kimse vakit geçirmek istemez. Bu yüzden sakin olun ve her şeyi oluruna bırakın.

İlk buluşmada ilk izlenim çok önemlidir. Giyim tarzı, yüzyüze iletişim, bakışlar ve gülümseme ilk dakikadan ilişkinin geleceği hakkında size fikir verebilir.

Erkekler genelde kadınların peşinden koşmaya bayılırlar. Otururken erkeğin ne içine düşün ne de her an kalkıp kaçacakmış gibi sandalyenin ucunda oturun. Frapan olmayan, göz yormayan, aşırı dekolteli giysilerden kaçınmanız sizin için en iyisidir.

Anneler 1. sınıf çocuklarında okul kapılarından ayrılamazlar. Sınıf kapılarında beklerler. Çocuklarını yalnız bırakmak istemezler. Ancak siz büyüdünüz abla oldunuz. İlkokul çok eskide kaldı bu yüzden lütfen ilk buluşmanıza arkadaşınız ile gitmeyin.

Yemek yerken yemeğin sizi yemesi çok itici bir durumdur. Evde değilsiniz. En azından ilk aylar sizden soğumaması için yemeğe kibar davranın. Birde mümkünse kocaman tabak yemek söylemeyin. Yemek sonunda eğer karşıdaki hesabı öderse ve bir daha görüşmezseniz, karşınızdaki insana ayıp olabilir.

Görüşme esnasında telefon, menü gibi eşyalarla uğraşmayın. Soğuk davranışlardan kaçının ve eğer hoşlanıyorsanız konu açmaktan çekinmeyin.

Hesap konusunda fifti-fifti ödemeniz veya sizin ödemeye yeltenmeniz en nazik davranıştır. Cebinizde akrep varmış gibi hesap ödemekten kaçmanız yanlış bir davranıştır.

Ve son olarak kesinlikle ve kesinlikle eski sevgilinizden bahsetmeyin. Eski sevgilinizden bahsettiğiniz an karşınızdaki kişi sizi zaman kaybı olarak görmeye başlayacaktır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here