Kadınlarda ilk ilişki sonrası yaptığı hatalar

0
532
views

Kadınlarda ilk ilişki sonrası genelde oluşan ait olmak iç güdüsü fakat erkekte bu aynısı olmaz. Kadın kendisine ait olması için yıllardı koruduğu kızlığını merak yüzünden kaybeder. ilk hatası bu olur ve devam eder. Kendisinin ondan başka kimse ile evlenemeyeceğini düşünür ama toplumda nedense her zaman erkeğin kiri olarak gözükürüz. buda bizim için çok büyük sıkıntı. Kızların asıl savaşı kızlığını kaybettikten sonra başlar kimisi bir daha bu yanlışı yapmayacağını söylese de kendimizi kandırıyoruz. 1 olmuş 2 olmuş bu saatten sonra fark etmiyor çünkü en çok korktuğumuz şey başımıza gelmiştir bundan sonra yapılacak tek şey bunu size yapanın peşinden koşmak yerine kendi hayatınızı yaşamanızdır. Bilin ki sizi seven iki bacak arasının namus olmadığını anlayan birisi çıkıp sizi her halinizle sevecek koruyacaktır. Emin olun sizde onun kıymetini bilmeyeceksiniz.

 

Kadınlar için kutsal sayılan bu olay aslında yaşanılması gereken bir olaydır ama toplumda bu tarz şeylere iyi gözle bakmazlar örf ve adetlerimiz bunu gerektirir. bu olay olduysa kafanıza takmayın rahatlayın eğer sevdiğiniz sizi seviyorsa zaten artık onunsunuz fakat o olaydan sonra davranışları tavırları değişti ise bilin ki o ilişkide tek çabalayan emek veren yine sadece sizsiniz.

Kimi kızlar ailesinden korkusundan kızlık zarını gider diktirir bence buna gerek bile yoktur. Eğer evlenecek olduğunuz insan sizi seviyorsa zaten bunu kabul eder.  Sen kalk herkezle yat kat sonra git zarını diktir ve o adam seni namuslu bilsin unutma ki hırsıza kilitli kapı yoktur. Sen evlendikten sonrada bunu yapacaksın bu düşünce de isen  unutmayın. Zar dikilir fakat ruhun dikilmez ruhunda varsa bunu yaparsın. ilki hata 2 cinsi yanlıştır sonrası ise salaklıktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here