Kadınlarda Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

0
350
views

Hemen hemen her genç kızın hayali olan gelinlik giymek, zamanı geldiğinde bir o kadar tatlı bir o kadar da yorucu seçimlere yerini bırakıyor.

Vücut tipine göre gelinlik seçimi yapmak, hem önünüzde olan seçenekleri azaltarak size yakışan en güzel gelinliği bulmanıza yardımcı oluyor.

Vücut tipine göre gelinlik seçimi yapmak için kendi vücut ölçülerinizi bilmeniz yeterlidir.

Vücut Tipine Göre Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Vücut tipi vücudunuzun şekli ve yapısıdır. Vücut tipleri sadece gelinlik seçiminde değil, günlük giyim stilinizde de oldukça işe yarayacaktır.

Zayıf Bayanlar İçin Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Zayıf bayanların gelinlik seçiminde en çok yaptığı hata, kolları tamamen açık bırakmaları ve aşırı kabarık gelinlik seçmeleridir. Aşırı kabarık gelinlikler zaten zayıf olan gelini, gelinliğin içersinde kaybolmasına yol açıyor.

Kısa Boylu Kadınlar İçin Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Kısa boylu gelin adayları düşük yaka omuzlar yerine, havuz yaka, halter yaka, straplez gibi yakaları tercih edebilirler. V yakalı, ince askılı modeller kısa boylu kadınlar için biçilmiş kaftandır.

Kilolu Bayanlar İçin Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Genelde kilolu kadınlar, fazla kilolarını gizlemek için bol gelinlik modelleri seçerler. Ancak bol gelinlik sizi olduğunuzdan kilolu gösterir. Fazla kilolarınızı gizlemek ve kendinizi daha uzun göstermek için tek parça gelinlik seçmelisiniz. V yakalı ve geniş etekli modellerden mümkün olduğunca kaçınmanız gerekiyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here