Kaban Seçim Nasıl Olmalıdır

0
757
views

Sonbahar gelince kabanlar gardıroptan çıkmaya başladı. Kabanlar soğuk kış günlerinde sizi sımsıkı saracak.

Her kıyafette olduğu gibi, kaban seçimi yaparken de vücut tipinize göre seçim yapmanız çok önemli. Bu şekilde sizde kıyafetinizin içinde rahat edecek, kendinize güvenli hissedeceksiniz.

Moda aslında insanın kendine yakışanı giymesidir. Bu yüzden sizlerinde kendinize yakışanı giymeniz gerekir.

Kısa Boylu Bayanlar Nasıl  Seçim Yapmalılar

Kısa boylu kadınların uzun kaban giymemesi konusunda kalıplaşmış sözleri vardır. Uzun kabanları aslında sizde giyebilirsiniz. Dizinizin üstünde biten kabanlar hem sizi daha uzun hem de daha zayıf gösterecektir. Uzun kaban seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da renk seçimidir. Renk seçimini tek renk kullanmanız, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Bel hizasında biten kabanlar sizin için uygun bir seçimdir. Eğer zayıfsanız bel hizasındaki kabanları kullanabilirsiniz.

Basen Bölgesi Geniş Olanlar Nasıl Tercih Yapmalılar ?

Eğer basen bölgeniz genişse kısa kabanlar yerine, basen bölgenizi kapatacak, belinde kemeri olan kaban veya mont tercihi yapabilirsiniz. Böylece geniş bölgeniz kapanacak, ince bir kemer ile beliniz ince gözükecektir.

Vücudun Üst Bölgesi Geniş Olanlar Nasıl Tercih Yapmalılar ?

Truvakar kollu modeller ince bileklerinizi ortaya çıkaracaktır. Kısa kollu kaban ile birlikte uzun bir eldiven kullanmanız sizi oldukça şık gösterecektir.

Bacakları Uzun Bedeni Kısa Bayanlar Nasıl Tercih Yapmalılar?

 

Evaze kesim ve geniş etekli kabanları tercih etmeniz sizin için doğru bir seçim olacaktır. Geniş etekli kabanları tene yapışan pantolonlarla birlikte kullanmanız sizi çok şık gösterecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here