Evlilik ve cinsellik aldatan eş

0
364
views

Evlilik cinsellik ve sex e dayılıdır. Nedenide hayatımız boyunca yaşadığımız herşey artık belli bir süreden sonda oturakşamaya başlar.fakat kadın yada erkek farketmez evlenmeden önceki hayati ne ise evlendikten sonrada o hayata devam eder.  Erkekler genelde daha çok aldatan gibi görünselerde kadınlar bu konuda daha ön plandadır.fakat görünmeden çaktırmadan yaparlar. Erkekler yalan konusunda kadınlar kadar tecrübeli değildir. Erkek yalan söylemeye evlendikten sonra yada sevgili , nişanlılık evresinde başlar. Oysa kadın genç kızlığından itibaren yalan söylemeye endekslidir. Hayatı yasaklarla geçmiştir. Giydiğine ve gezdiğine karışılmıştır. O yüzden kadınlar aldatır ama belli etmez zavalli erkekler her zaman yakalanmaya mecburdur. Kafasında bir çok şey olan erkekler mesajları , resimleri silmeyi unutup yakalanırlar geneldede bu olmuştur. Dedelerimizin dediği gibi telefon çıktı mertlik bozuldu.

Erkek her zaman özgür yaşamiş her Çiçek’ten bal alan birisi ise evlendikten sonrada bu böyle devam eder. Değişik ten kokusu değişik hatunlar heyecan fantezi evde yapamadiği herşeyi dışarda yapmaya başlar.  Evlilik onu bu işten yıldırmaz ama kendisine yapilmasını istemediği hareketi eşine yapar. 

Kadın ise her zaman söylediğim saçı uzun olan akli kısa olur. Kocasından bulamadığı ilgiyi alakayı başkasından bulunca gönlü ona kayar kadının tek istediği şey ilgidir. Kadınlar bağlılık konusunda erkeklere göre daha iyidir. Ama kadına ilgilini alakanı eksik tutarsa bir tane şerefsiz gelir o ilgiyi gösterir ve karını kandırır. Ve aldatilirsin kadınları kandırmak çok kolaydır güzel iki söz bir tane çiçek ve sonra final. Fakat o dan sonrası var. Seninle işi bitecek Zevkini alacak heyacanı bitecek seni yolda birakcak sende kocandan ayrılacaksın babanın evine gideceksin güzel mi oldu hayir tabiki sonrası da var. Artik erkekler için cinsel bir objesin seni arzulayan senle beraber olmak isteyen herkez senin değerli olduğunu söylersek senle bağ kuracak ve onunda seninle işi bitecek ve finalde yine kullanılmış hissedeceksin kendini. 

Bu yüzden kadınların aldatmasının faturası ağır olur. Erkeğin buna nazaran hafiftir. Evli olan herkez artığı her adımı dikkat etmelidir. Unutmayın ki dışarıdaki tehlike herzaman var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here