Erkeklerin İlk Buluşmada En Sık Yaptığı Hatalar

0
393
views

Çok hoşlandığınız kişiyle ilk buluşma randevunuz ayarlandı. Her iki tarafta heyecanla o günü bekliyor. Peki o gün bir pot kırmamak ve cazibeli gözükmek için ne yapılmalı ? Ne konuşulmalı ? Ne konuşulmamalı ? Hepsi yazımızda.

Kendinizi Övmekten Vazgeçin

Kadınlar kendilerinden sürekli bahseden ve öven erkeklerden hoşlanmazlar. Narsistlik ile özgüven arasında dağlar kadar fark vardır. Kadınlar özgüvenli erkeklerden hoşlanırlar.

Buluşma Sırasında Gergin Olmayın

Gergin ve sıkıcı bir masa uzaktan bile farkedilebilir. Gergin ve sıkıcı ortamda kimse bulunmak istemez. Gergin ve sıkıcı bir ortamda olduğunuz beden dilinizden bile anlaşılabilir. Bacaklar huzursuz bacak sendromundaymış gibi yukarı aşağı sallanır. Sandalye ucunda oturulur. Ya telefona ya da önünde duran kül tablasıyla, menüyle ilgilenilir. Sizin gergin olmanız karşı cinse de yansıyacaktır. Bu yüzden ne konuşsam diye kendinizi yormayın. Eğer karşınızda ki kişi sizinle konuşmak istiyor ise zaten çabalarınız sonuç verecektir.

Biraz konuşmayın ve dinlemeyi tercih edin eminim karşınızdaki kişi de size güzel şeylerden bahsedecektir.

İlk Buluşmada Seni Seviyorum Kelimesini Kullanmayın

Her şeyi akışına bırakın. İlk buluşmanızda onu çok sevdiğinizi söylemeniz, hem olayın büyüsünü bozar. Hemde karşınızdaki yapmacık olduğunuzu düşünebilir.

Doğal Olun

Bu maddelerden en önemlisi bence bu başlıktı. Olmadığınız biri gibi davranmak gerçekten zordur ve uzun yıllar boyunca sürecek bir davranış değildir. Eğer aylar sonra sen hiç böyle değildin, çok değiştin lafını işitmek istemiyorsanız olduğunuz gibi davranın. Eğer ilk zamanlar çiçek alıyorsanız bunu hep devam ettirin ve yapmayacaksanız da hiç yapmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here