Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

0
690
views

Erkekler kadınlara oranla daha fazla duygularını belirtmekte cömert davranırlar. Bir erkek hoşlandığı kadını üzgün görmeye dayanamaz. Hoşlandığı kadını hep mutlu görmek ister ve bunun için türlü yollar dener. Size beklenmedik hediyeler alır. Sizi güldürecek hikayeler anlatır ve siz güldüğünde gözlerinize bakıp bu mutlu anın keyfini çıkartır.

Kalben hoşlanan bir erkek sizle konuşurken rahat değildir ve uzun cümleler kurmaktan çekinir. Genellikle sizden hoşlanan bir erkeğin en yakın arkadaşınız olmasının sebebi bu yüzdendir. Gerçekten hoşlanan bir erkek hesaplar yapamaz, karizmatik bir görüntü veremez, iki numaralı bakışlar atamazlar. Bu yüzden sizden gerçekten hoşlanan bir erkeğin şansı diğerlerine göre daha azdır. Eğer bir erkeğin sizden gerçekten hoşlandığını bilmek istiyorsanız onun gözlerine bakmalısınız.

Sizden gerçekten hoşlanan bir erkek sizin açığınızı aramaya çalışmaz, sizi pür dikkat dinler. Sizi dinlerken derin hülyalara dalıp ne kadar güzel olduğunuzu aklınızdan geçirir.

Sizden hoşlanan bir erkek sizinle konuşurken elini kolunu nereye koyacağını şaşırır ve dokunma arzusu artar. Konuşurken omza, saça, elinize dokunur veya yanlışlıkla dokunmuş gibi yapar.

Eğer tanışma faslındaysanız ve sizin aileniz, çevreniz, günlük rutinleriniz ile ilgili sorular soruyorsa bu “Senin hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorum.” demektir.

Sizden hoşlanan bir kişi seninle plan yapmaktan hoşlanıyor ve her vakti birlikte geçirmek, sürekli bir yerlere davet etmekten çekinmiyorsa artık hoşlanma itirafının geldiğinin resmidir. Yakın zamanda bir itiraf alacaksınız.

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here