Erkekler mi? Daha Azgındır Kadınlar mı ?

0
1493
views

Erkekler mi ? Daha Azgındır Kadınlar mı ?

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Cinsellik konusu ile alakalı çoğu insanın bilmediği bazı ip uçları  vereceğim. Kadınlar Erkeklere karşı ne kadar erkekler bu tarz işlerde önde gibi görünseler aslında kadınlar bu konularda daha üstündür..

Örneğin Her erkek her istediği kadınla beraber olamaz ama her kadın her istediği ile beraber olabilir. Biz buna kısaca öz güven diyoruz genellikler kadınlar erkeklere göre öz güvenleri daha yüksektir. Kadınların çoğu kişinin bildiği gibi 7 nefs vardır , kadınlar 7 nefs ‘sine sahip ola biliyorken erkekte 1 nefs vardır . Fakat Erkek bir nefsine sahip olamaz. aslında kadınlar erkeklere nazaran daha istekli ve daha arzuludur. Bunun için kadınlar her zaman kendilerini istemez yan cebime koy yaparlar. Aslında işin aslı öyle değildir.

Doğru Zamanı Yakalama

Kadın ve Erkek için ilişkide doğru zamanı yakalama çok iyidir. erkek stresliyken kafasında hesap kitap varken beraber olmak istemez. Kadın için öyle birşey yoktur .. Kısacası kadının doğru noktalarına temas edersen. hemen karşılığının geleceğinden emin ola bilirsiniz. Bunun ile ilgili bir hikaye var belki bilirsiniz. bilenler bilir bilmeyenler okursa .ne demek istediğini anlayacaklardır.

(Anlatılana göre iki evli çift varmış zengin varlıklı her istediklerini ala bilen maddi sıkıntı olmayan her şeye sahip bir çift ve bunların birde karşı komşuları varmış ve karşı komşunun eşi hamballık yapıyormuş. adam her gün balkona havlu asıyormuş bizim zengin çift haftada bir kere havlu asıyormuş.bunu gören zengin ciftin karısı kocasına şöyle der. Bak karşıdaki adam hambal her gün eşi ile beraber oluyorlar biz haftada bir kere nerden anladın diye sorar zengin adam .görmüyormusun havluyu yine asmışlar. zengin adam demişki bekle bakalım o adamı ben işe alayım bakalım bidaha havlu asabiliyormu ? Adam hambala haber yollar ve yanına çağırır ona 10 koli yumurta verir ve bunları sat karını al geri kalan parayı bana getir der. Bizim Hambal başlar yumurta satmaya ilk gün havlu yok 2 ci gün havlu yok  1 hafta havlu yok 3 hafta havlu yok zengin adam karısına der sen haline sükür et biz haftada bir yapıyoruz. Bu stresle havlumu aslırız..)

Yanı Arkadaşlar daha fazla söze gerek yok kadınlar erkeklere göre daha azgın ve daha isteklidir..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here