Egeset Medya Hizmetleri Aydin Web tasarımı Aydin ilan reklam

0
494
views

Egeset medya ve internet hizmetleri 2016 yılında kurulmuş sağlam bir ekiptir. Aydın da medya ve reklam sektöründe hizmet vermeye başlayan bu ekip çok. Önemli bir adım atarak günde 100 lira gibi komik rakamlara site yapmaktadır. Sadece bununla kalmayıp birçok etkili girişimciliği ile Aydın’da tüm dikkatlerini üstüne cekmişlerdir. Onedio gibi bir firma olma yolunda iler me gösteren bu ekinin başında Emin AYDEMİR , Melike ÇOĞUŞOĞLU ve Erdoğan ERTİN vardır yani ben 😀 sektöre yeni bir anlayış getiriyoruz bu işi hakkı ile yapan ve istenilen herşey bizde mevcut reklam için elimizde Yok yok gelin sizi eşe güne reklam edelim.

Bisikletli reklam ekibimiz hemen hemen Aydın’ın sokaklarında dolaşıyor sizde firmanızı bu seyyar bilbortlarda çok uygun rakama reklam verin Yen’i işyerinizde gelip bir acı kahvemizi için biz uzun süreli birliktelik isteriz. Sizinle çalışmak bizlere gurur verin Ege set medya olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en elit hizmeti sunmaktayız.

Tasarım ekibimizde Dincer DİRLİK ve ben varım biz bu işi Dinçer’le 15 yıldır yapmıyoruz seo ve AdWords de gayet başarılı ve iyiyiz bu işe başlarken slogonamiz Google baba bize bakar derdik ve herzaman Google çalışmaktan gurur duyuyoruz . 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here