Cuma Mesajları

0
626
views

Cuma Mesajları

En iyi cuma mesajları içerisinden özen ile seçtiğimiz mesajları sizde sevdiklerinize ve dostlarınıza göndererek Cumalarını kutlaya bilirsiniz.

Rasulullah (s.a.v.) buyuruyor ki:
“Ey insanlar! Allah’ın gazabından (korkunuz. Allah’ın birliğine yemin ederim ki, Hz. Allah mümine zulüm eden bir kimseden kıyamet gü­nü müminin intikamını muhakkak alacaktır.” CUMA’nız mübarek olsun…

Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez. RABBİM hayalini bile kuramadığınız mutluluklara ulaştırsın. Gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı, hayırlı olanı da gönlünüze razı eylesin. Avuç içlerine sakladığınız bütün dualarınız kabul olsun. Cumamız Mübarek olsun
Selam ve Dua ile…

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! “Hayırlı Cumalar” dilerim.

Sabrederek ve namaz kılarak (Allah’tan) yardım dileyin. Şüphesiz namaz, Allah’a derinden saygı duyanlardan başkasına ağır gelir. (Bakara Suresi 45. Ayet) Cumanız mübarek olsun.

İsra Suresi, 53. ayet: Kullarıma, sözün en güzel olanını söylemelerini söyle. Çünkü şeytan aralarını açıp bozmaktadır. Şüphesiz şeytan insanın açıkça bir düşmanıdır. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN..

“Sana açılan ellerimizi, aşkınla yanan gönüllerimizi boş çevirme! Bizi Sana, Senin kulluğuna, sevgine, cennetine lâyık eyle. Bizleri affolunanlar zümresine ilhak eyle yâ Rabbi!” Amin
Cuma akşamının ve Cumamızın hayrı ve bereketi üzerinize olsun.

– Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle Amin. Tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

Allah’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! “Hayırlı Cumalar” dilerim.

Ne dostun DUASI olmadan huzur bulunur, Ne de dost olmadan mutlu olunur.
Dostun hasi huzur verir,
muhabbeti ömür verir, Yüzündeki tebessüm cemali RESULDEN gelir.
RABBIM ömrünüze ömür, gönlünüze huzur versin CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

🍀🔹🍀🔸🍀🔹🍀🔸🍀🔹🍀
“Selam olsun Ahirette Allah’ın selam verdiği müminlere!”
(Yasin suresi, 58)

🍀🔹🍀🔸🍀🔹🍀
“Selam olsun amel defteri sağdan verilenlere!”
(Vakıa suresi 91)

💖 SELAM OLSUN; 💖
💝 Gönlü güzel insanlara,
💝 İçinde kin tutmayanlara,
💝 Her şeyi Allah için yapanlara,
💝 Allah için bir araya gelenlere,
💝 Birbirini Allah için sevenlere.

☪Cumamız mübarek olsun

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here