Bel Soğukluğu Nedir. ? Nasıl bulaşır ?

0
543
views

Bel Soğukluğu Nedir. ? Nasıl bulaşır ?

Bel soğukluğu cinsel ilişki sırasında bulaşan bir hastalıktır. Cinsel yolda bulaşan hastalıklardan biridir. Bel Soğukluğuna yakalanan bir hasta genelde iğne tedavisi görmelidir , yaklaşık 10 Adet iğne ile bu hastalıktan kurtula bilirsiniz. Sağdan soldan duyduğunu saçma sapan bilgilere inanmayın. İnsanlıktan çıkaracak saçma sapan sorular var. neymiş , Köpek sikersem bel soğukluğum geçermi ? Böyle bir dünya yok zaten bu hastalık cinsel yolda pislikten gelen bir şeydir. Genelde Anal ilişki sırasında yada Escort bayanlara korumasın beraber olanlarda görünür.

Nerden mi biliyoruz ?

Çünkü başımıza geldi öyle bir pis hatalık ömrüm boyunca görmedim ama su faydasını gördüm. Çoğunda böyledir. eğer bu hastalığı geçirdiyseniz siz dede emin olun geç boşalma yapacaktır. Kadınların istediği budur .. Erkekler geç boşalmak için sprey vb şeyler kullanıyorlar buna inanın gerek yok bel soğukluğu geçiren bir hasta kalıcı etkisi kesinlikler geç boşalma ve istediği zaman boşalmadır. Belirtileri şunlardır

Kendi kendine Ereksi yon Yaşama .

Kendi Kendine Ereksi yon yaşama yani durduk yere boşalma. Yolda yürürken bile penisin ucundan sarımsı yakıntı gelir ve bu sizin bel soğukluğu olduğunuzun anlamına gelir ve utanmadan çekinmeden hemen bir hekime gidin..

Pennis uçunda Yanma ve Yara

Bel soğukluğu geçiren bir hastanın penisinde yara vb. izler belirgin olur ve buda bel soğukluğu olduğunuz anlamına gelir. Bunun için için gerekli olan şey penisilin özellikli iğne doktorunuza yazdırma. şunu unutmayın doktorlar bize her zaman yardım etmek için doktor oldular. işin önemini anlayın ve bir an önce doktora gözükün sitelerde araştırma yapmakla bu hastalıktan kurtulamazsın bu yazıyı okuduğuna göre sende bel soğukluğu hastalığına yıkandan geçmiş olsun. ne diyeyim allah şifanızı versin ..

Bel soğukluğuna Yakalanmamak için ne yapmam gerekir ..?

Kesinlikle ve kesinlikle prezervatif kullanmak şarttır. Ve her önüne gelen bayanlarla birlikte olmamak lazım. Bu bel soğukluğu erkek hastalığıdır. Nasıl kadınların vajinalarında mantar çıkıyorsa erkekler dede bel soğukluğu vardir ikişkiden sonra önerilen ve yapılması gerekilen tek şey işemektir bütün ilişkilerden sonra mutlaka işeyin ki cinsel yönden bulaşan hastalık varsa hemen vücuttan atsın. Söylediklerimizi dikkate alınız..

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here