Aydında Temizlik Aydında Halı yıkama

0
221
views

AYDIN DA TEMİZLİK FİRMASI
Aydin da yeni kurulan temizlik şirketi çok uygun kampanyalarla sizleri bekliyor.

Ücret için lütfen iletişime geçiniz.

 

Dincer DİRLİK & Erdoğan ERTİN

GSM : +90 541 300 28 36 & +90 542 585 77 09

Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen “PIRIL TEMİZLİK ŞİRKETİ” genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş 2 yıllık uzman bir kuruluştur.bu hizmetimizde önce güvene dayanıklı hizmet kalitesi ve çerçevesi doğrultusunda siz müşterilerimizin bize olan güveni ile 2 yıldır bu doğrultuda sizlerden almış olduğumuz destek ve özgüvenle hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar “SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUYETİ“ ilkemizden taviz vermeden, sizlerle beraber, uzun yıllar çalışmayı ümit eder, yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır.

VİZYONUMUZ
Kalitede referans olmak,mükemmelliğe yolculukta öncü olmak.

MİSYONUMUZ
Sosyal sorumluluk anlayışı içinde kalite hedefleri ve temizlik alanında en son yenilikler ışığında kaliteli hizmet sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here