Aydın Web Tasarım, Kanguru Medya Ücretsiz wordpress teması ve kurulumu hediye

0
212
views

Kanguru Medya Ücretsiz wordpress teması ve kurulumu hediye

Firmamızda sizlere özel indirimler ve fırsatlar için bizim ile iletişime geçiniz.  Firmanızı Bölge olarak en iyi şekilde internatif ortamda en uç sayfaya taşıyalım.

Uygun Fiyata Seo ve Google Reklamları 

Kanguru medya olarak Seoda gayet iyi ve başarılıyız Siteniz en üst sıralarda görmek istiyorsanız Bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Seo bugün başladım yarin ilk sirada olacam diye birşey deil sizin firmanızı En kısa sürede en iyi yerlere getirmek bizim işimizdir. Google Reklamları kelimeleri hakkında bilgi sahibiyiz tıklama başına sizlerden yüksek mebla almak yerine sizlere daha uygun fiyata hizmet veriyoruz.

Sınırsız alan trafik Sadece  80 TL

Kanguru Medya olarak Host hizmeti de vermekteyiz Kampanya Kapsamında Sınırsız alan trafik sadece 80 TL eflasyona inat kampanyalarımız sizler için devam etmektedir.

WordPress Ücretsiz tema 

WordPress Ücretsiz temayı sizlere hediye Ediyoruz. Eğer temayi bizim geliştirmemizi istiyorsaniz bunun için ek ücret alıyoruz. Temayı Firmanıza göre ayarlayıp kurup Teslim etmek bize ait olursa ekibimiz tarafından değerlendirilecektir. Firmanıza ait elimizde yüzlerce temadan birisini beğenip sece bilirsin üstelik ücretsiz olarak..

 

Dinçer DİRLİK

Email : info@kangurumedya.com

GSM :  +90 541 300 28 36

Site   : https://www.kangurumedya.com/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here