2017 yılbaşı biletleri bitmek üzere 2017 yılbaşı çekiliş sonucu

0
410
views

2017 yılbaşı biletleri bitmek üzere 2017 yılbaşı çekiliş sonucu

2018 yılbaşına ait çekiliş biletlerinin % 80 Milli piyango şubelerinde tüketildi. Hızlı giden piyango satışı çekilşe 10 gün Şubelerin elinde tükenmiştir.  Her sene bayram gibi kutlanan ve ülkemizde geneksel hala gelen Milli piyango yılbaşı biletlerinin fiyati  Çeyrek 15  Yarım 30 Tam İse 60 liradan satılıyor. Buna rağmen reklamların başlamasına ragman şubelerde biletlerin % 80 tükendi ama bayiler stok yapiyoda ola bilir geç kalmadan biletinizi alınız.

YILBAŞI İKRAMİYESİ NE KADAR !

2017 yılbaşı ikramiyesi 61 milyondur  Herkezin hayali olan bu ikramiye kimleri için hayal kimileri için ise gercek olmuştur. Yılbaşında Ödenenilecek toprak ikramiye  miktarı ise 349 milyondur. bunların içinde teselli ikramiyesi ve amortiler vardir. Bir seri bilette iki tane tek rakam garantidir.

FAVORİ YİNE NİMET ABLA 

Yılbaşında en büyük ciroya sahip olan bayilerden biri ise nimet abladır. Sebebi ise nimet ablaya olan reyabettir  Doğudan , batıdan , karadenizden , egeden ve akdenizde her bölgeden gelenler nimet abladan bilet aldıkları için oraya her seri bilet geliyor. ve şans daha yüksek ihtimale geliyor. Yoksa nimet abla ile alakali bir olay deil herkezin şansı kendine güzeldir.

Her yılda olduğu gibi yılbaşı gecesi zengin olma hayali ile bekleyim 1 ocak Sabahı amorti almaya gitmeye 34 yıldır alıştık artık bize sans yok belki sizde olur. Herkeze şimdiden Mutlu yıllar. Siz bize bakmayın çıkmaz demeyin şansınızı deneyin Milli piyango 🙂 reklamını bizde yapalim belki zengin oluruz. Gerçi Zengin olsak ne olacak  Fakirlik Yapışmış üstümüze o parayı biz yiyemeyiz yiye bilecek adama çıkıyor zaten.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here